Vastsündinute sessiooni korduma kippuvad küsimused

Mis vanuses beebisid te vastsündinu paketiga pildistate? 

Vastus on- kuni 10päeva vanuseid. Kõige parem on pildistada 5-6 päevast beebit, kes magab veel enamuse ajast. 

Kui palju sessioon maksab ja mida see sisaldab?

Hinnakujunduse oleme loonud nii, et need kes pilte avaldada lubavad, nendele teeme alati 50€ vastsündinu paketist soodustust.

1 variant: Sessiooni hind on 320€ ja pildid jäävad privaatselt perele. Fotograaf pilte ei avalda
2. variant: Teeme sessiooni hinnast 50€ soodustust ja saame sellega õiguse avaldada pilte FB, kodulehel, oma reklaammaterjalidel ning käsitöölise lehel, kelle tooteid on kasutatud. Sessiooni hind 270€

Lisateenustena pakume :
*beebi pildistamine kodus ( ainult heade valgustingimuste olemasolul) +50€
*pildistamist koos pere suuremate lastega. +30 minutit lisa stuudioaega ja +50€
Sessioon sisaldab pildistamist fotostuudios, stuudiorekvisiitide ja erinevate beebile valmistatud käsitöömütside ja riiete kasutamist. Kangaste pesu peale sessiooni ja korralikku fototöötlust, sealhulgas beebiakne eemaldamist. Pildistame beebit ja soovi korral ka perepildi ja ema-laps, isa-laps pildi. 

Meie kaudu on võimalus tellida ka mugavalt kvaliteetseid trüikipilte ja pilte erimaterjalidele ( kapa/lõuend)

Kui kiiresti saab töödeldud failid kätte peale pildistamist?
Maksimutähtaeg on 2 nädalat. Reeglina aga saavad kliendid oma pildid kätte juba mõne päevaga. Jah, päriselt ;) ilma lisatasuta! 

 Kas teil on stuudios vastsündinutele riideid ja rekvisiite ?

JAH ja veelkord jah :) Meie rekvisiitide ja beebiriiete, kangaste ning taustade valik laieneb pidevalt.


Kas ma võin ise ka mõne rekvisiidi või mänguasja kaasa võtta?


Jah võib ikka, kui on mõni armas või endale oluline asi. Küll aga on palve, et andke kõigist soovidest ja kaasa võetud asjadest sessiooni alguses või isegi juba kliendilehel teada.Millal ma peaksin pildistamise aja broneerima?


Meie Fotopesas broneerime vastsündinu pildistamisi peale beebi sündi. Oleme arvamusel, et ainult siis saab ema lõplikult otsustada kas ta soovib ja jaksab pildistama tulla. Aja võiks broneerida koheselt peale beebi sündi. Kui kirjutad või helistad  48 h jooksul peale beebi sündi, siis tõenäoliselt leiame sulle aja. Kontaktid fotopesa@gmail.com või tel:56211331


Kas te pildistate vastsündinuid ka kodus?
Jah, soovi korral ikka pildistame. Kodusessioonil kasutame ära kodus olevat interjööri ja naturaalset valgust. Kodupildid erinevad veidi stuudiopiltidest. Kodus pildistamisel lisandub hinnale +50Eur ja kodus pildistame ainult heade valgustingimuste ( suurte akende) olemasolul. Lisaks võiks kodus olla võimalus tuba tavapärasest soojemaks kütta.


Mu beebil on kuiv ketendav nahk, kas te töötlete pärast pilte?

Kõik teile antavad pildid on hoolikalt töödeldud. Olen ise väga puhaste nägude usku, samas ketendavad beebikäed ja jalad mulle meeldivad- pildid nendest jäävad meenutama veelgi ehedamalt seda esimest aega. Et tasandada beebi nahka ja vähendada ketendust, kreemitage beebit pildistamispäeva hommikul.
Kas ma peaksin ootama, kuni beebi nabaklamber ära kukub? Kas te töötlete selle ära?

Oodata kindlasti ei tasu, mida varem pildistama tulete, seda suurema tõenäosusega saame pildistada mõnusa unise beebiga. Arusaadavalt ei ole nabaklamber maailma kõige kaunim asi, siiski see on osa vastsündinuks olemisest ja seega täiesti loomulik. Ära me klambrit ei töötle, tulemuseks oleks ilmselt ilma nabata beebi. See aga on oluliselt halvem variant, kui nabaklamber. Küll aga sätime me poosid ja kaadri nii, et klamber ei oleks pildil domineeriv.
Te soovitate luti kaasa võtta ?

Jah, varuge üks igaks-juhuks lutt kaasa ka juhul, kui ei ole plaanis beebile muidu lutti anda. Tänu lutile võib saada mõnikord oluliselt parema lõpptulemuse.  Luban, et sellest ühest korrast ei saa beebist lutisõltlast. Vahest ei ole lutti üldse vaja.Kui aga keeldute luti kasutamisest täielikult, võib piltide arv olla väiksem kui tavapäraselt- lihtsalt kõige jaoks kulub oluliselt rohkem aega. 

Kas tulla kogu perega või ainult beebiga?

Valik on teie. Soovi korral võime pildistamisele kaasata ka pere suuremad lapsed. Kui suurematest lastest mõni on siiski pisike ( kuni 3a) teeme sageli eelkõige beebi ohutust silmas pidades pildi kleebi ja lõika stiilis. Suuremate laste kaasamisest anna kindlasti broneerimisel kohe teada, varume selleks 30 lisaminutit stuudioaega, hinnale lisandub 50€. Kuna stuudio on meil väga soojaks köetud, sessioon pikk ja rahulik, siis peale perele varutud pooltundi võiks suuremad lapsed issi, või veel parem hoidjaga koju või parki minna. Just nii, saame kõige paremini keskenduda beebile.


Aga issi?


Kui issi vähegi saab, siis kindlasti kaasa. Issidest on tithi palju abi- lisaks saab issiga koos toredaid pilte.
Kui pikk on ajaliselt vastsündinute sessioon?
Enamasti kestab sessioon umbes 2,5h. Beebi dikteerib, millal ja kui palju me pildistame. Võtame aja maha söötmiseks ja kussutamiseks täpselt nii tihti, kui vaja. Kindlasti ei ole 2,5h planeeritud nii, et kogu perioodi vältel käib tihe klõpsutamine. Vahest saab päris mitu seeriat kohe tulles juba tuduva beebiga, teinekord ei tee me esimese tunni jooksul ühtki pilti. Ikka kõik nii nagu beebi laseb.

Kuidas valmistuda enne sessiooni? Teie panus enne sessiooni on VÄGA oluline! Parima tulemuse saavutamiseks proovige beebit enne sessiooni  ca 1h ärkvel hoida. Samuti võiks beebi viimane söögiaeg jääda ca 2h kaugusele pildistamise algusest. Sööta võib kohe sesssiooni alguses stuudios- aga veel parem kui söödate vahetult enne kodust lahkumist. Kui lasete beebil enne pildistamist tunde ja tunde järjest tududa , on väga vähetõenäoline, et saame sessiooni läbi viia rahuliku ja unise beebiga. Mida unisem on aga beebi, seda parem on lõpptulemus. 

Kas te pildistate ka nutvat beebit? Vastus on Ei. Meie stiil on pildistada detailideni paika sätitud rahulikult tuduvaid beebisid. Vahest saab mõne rahuliku beebiga ka ärkvel pilte, aga see on pigem erand. Nö elustiili fotosid toimetamisest, nutmisest ja mähkme vahetamisest me stuudios ei tee.

Piltide avaldamise õigused. Meil on alati hea meel, kui valid pildistamiseks sellise variandi, kus fotograaf võib parimaid pilte avaldada.

Meie stiili ja vastsündinute galeriiga saab tutvuda siin: vastsündinute galerii ja meie paketikirjeldusega siin: vastsündinute pilsitamine Fotopesa stuudiosÜhte vahvat making of videoklippi neäb siit!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar